Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Betört GPS kijelző javítható,...

Pszicho88 kérdése:

Betört GPS kijelző javítható, vagy kuka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja betört a Tomtom márkájú GPS -em kijelzője egy ponton. Nem tudom hogyan történt.

Talán megroppant, vagy valaki szándékosan tette tönkre.

Az egyik sarkár érte a törés. Lehúztam róla a fóliát, de nem érzem a törést, mivel az a kijelző lap alatt van.

Érdemes elvinnem megkérdezni lehet e javítani?

Mikor bekapcsolom nem érzékeli a lenyomásokat, de betölt rendesen.


Köszönöm.



#GPS? kijelző
2018. aug. 13. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet venni kijelzőt az ebay-ről stb.és kicserélni-csak az a trükk hogy nem úgy nem úgy árulják hogy tomtom kijelző hanem műszaki megnevezéssel,sorozat/szériaszámmal stb.úgyhogy nem árt hozzáértőnek lenni.
2018. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üzletben biztos sokat kérnének érte, szerezd be az alkatrészt, ha nem vagy ügyeskezű prohardveren találsz szakikat, akik 2-3 ezerért beleteszik.


Aliexpresszen találsz hozzá 10-20 dollár körül.

[link]

Youtubeon:

[link]

2018. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget.

Nekem boltban 15-20 ezer körüli árat mondtak. Az nagyon sok érte.

2018. aug. 15. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!