Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Üdv! Navon Gps transmitterét...

Bucekpapa kérdése:

Üdv! Navon Gps transmitterét szeretném csatlakoztatni az autóm rádiójához. Hordozható rádióval sikerült, de az autóban lévővel nem boldogulok, sehogyan sem találják egymást. Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd ami nem megy.

Biztosan lehet kábellel is összekötni.

2018. aug. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az nem opció! Már megnézettem autó hifivel foglalkozó emberrel, hiszen első körben szerettem volna egy olyan rádiót beszereltetni, amin usb bemenet is van. Nomármost ez azzal járna, hogy a rádió elveszti azt a funkcióját, amivel az autó fedélzeti számítógépével kommunikál. Felmerült egy aux bemenet kialakítása, de az ehhez szükséges beépítő szettet már nem lehet beszerezni. Marad(na) a transzmitter...
2018. aug. 16. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Kazetta adapter?
2018. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az sem megoldás. Cd játszós a rádió.

file:///storage/emulated/0/Download/Piece-Autoradio-5372321-SAAB-9-3-I-6c949c85fc2365467afdf304e55debec5013457a4c4f37edbd5b31884d356d41.jpg

2018. aug. 17. 00:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2018. aug. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egyébként nem hallgatsz rádiót, csak a transzmitter miatt érdekes, húzd ki az antenna kábelt a hátuljából, dugj be egy 25 centis vezetéket a helyére és úgy próbáld ki.
2018. aug. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A türelem végül meghozta az eredményt, bár a végeredmény kicsit felemás. Mivel Budapesten lakom, eddig az ottani frekvencia környezetben próbálkoztam...kicsit utánaolvasva a technikai háttérnek rájöttem, hogy ott szinte lehetetlen használható szabad frekvenciát találnom. Tegnap elutaztunk a főváros közeléből, és már sikerrel jártam! Bár a vétel nem mindig stabil, de így már többé kevésbé használható az eszköz! 🙂
2018. aug. 19. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!