Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » 35-40 ezer forint értékben...

35-40 ezer forint értékben milyen navigációt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szétnéztem neten, de nem tudom melyik lenne ebben az árkategóriában a legjobb ár-érték arányú GPS. Annyi az elvárásom, hogy egyértelmű, lehetőleg magyar nyelvű menüje legyen, legfrissebb Európa térkép legyen rajta és viszonylag nagy kijelzője legyen. Tapasztalatokra, véleményekre is kíváncsi lennék! Az értelmes és hasznos válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)

2018. aug. 16. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban jársz, ha a telefonodat használod.

Rengeteg app letölthető, van offline is.

Simán felrakod egy tartóba, max a telót pedig rádugod töltőre.

2018. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Kérdés, hogy mindenképeen egy külön GPS eszközt akarsz vagy telefon is jó-e.

Az, hogy nagy kijelzője legyen, az mit jelent? Kijelző felbontás is lényeg vagy mindegy milyen? Tudja mutatni a dugókat?

Ha külön készülékben gondolkodsz, akkor:

Garmin, nekem ez van, ezt már lehet kapni teljes Európa térképpel, kb. 40ért meg lehet venni, nagyon jól működik, nem veszti el a jelet és logikus is a navi benne, nekem 5 colos van.

Állítólag még jó a TomTom.

Navitelt ne vegyél, az nagyon hasonlít a Garminra, de sok a tévesztés benne, mást mond néha, mint ami a képernyőn van.

Wayteq-nek van Androidos verziója, amire rá tudsz rakni olyan navigációkat, mint a telefonra.

De van, aki a telefonra esküszik.

2018. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Okosteló + waze.

A térképet napi szinten frissítik. Valós idejű forgalmi adatok alapján tervez. Tudja a lezárásokat, rendőrt, balesetet, stb. Ha valamit mégsem tud, akkor jelented és már tudni fogja.

Nincs is nagy adatforgalma, nagyjából 10-20 MB-t eszik meg egy nap.


Ha nincs mobilneted, akkor offline appokat is találsz dögivel. Sygic, Osmand, Maps.me, Google Maps, stb. stb.


Szerintem manapság, az okostelefonok világában már nem érdemes külön gps készüléket vásárolni.

2018. aug. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát! :)
2018. aug. 17. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!