Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 évig dolgoztam egy gumiloved...

1 évig dolgoztam egy gumilovedekes pisztolyert 300 ezer forint gyűlt össze ti melyik típust ajanlanatok? Onestat nézegettem csak mondtak róla hideget meleget. A szempontok hogy minel erősebb megbízhatóbb legyen. Előre is koszonom .!?

Figyelt kérdés

#gumilövedék #muzeális #legmegbízhatóbb.
2014. aug. 19. 15:42
 1/2 kovpet ***** válasza:
Jó az Onesta általában, csak jól ki kell próbálni, hogy ne élesben derüljön ki, hogy a te példányod pont nem jó :)
2014. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

De

1. Mire kell? Csak otthonra? Utcára is viselni?

2. Mennyire fontos a súlya, mérete? Gyors tüzelés vele, stb.


A papámnak én tavaly nyáron egy Keserű Pitbullt ajánlottam otthonvédelemre, csak otthon tartásra. A Keserű Onestának számára (papa 80 éves) az a hátránya, hogy minden lövés előtt fel kell húzni kötelezően a kakast. A Pitbullnak pedig még kakasa sincs, szóval még véletlenül sem lehet felhúzogatni.


Ha utcára is kell viselni, akkor:

-Zoraki R1 GG

-Alfa G030

-Keserű Pitbull

-esetleg ha elég nagy termetű vagy, akkor Keserű Revenge 14-M


Ha otthonra kell csak, akkor:

-Keserű Onesta

-Keserű Revenge 14-M

-Keserű Home Defender

-Keserű Omerta

-Keserű Meteorite


Az utóbbi három már puska méretű, de ha csak otthonra kell, akkor azok is jók. Ha mindenképpen pisztoly kell, akkor otthonra szerintem jó az ötlövetű Revenge is.

2014. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!