Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperi X8-am van...

BecikeXX kérdése:

Sony Ericsson Xperi X8-am van és ma frissiteni akartam az android verziót (előtte is frisitettem már 2.3.5-ös volt rajta csak másik fajtábol akartam feltenni) hogy lehet megoldalni ha meglehet?

Figyelt kérdés
ugyan ugy megcsináltam mint régebben a leirás szerint végigcsináltam mindent ujra inditottam a telefont és a Sony Ericcson feliratnál megakad nem megy tovább lefagy valamért a telefon valahogy megleht menteni!? vagy már végleg elromlott?:\
2011. dec. 27. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

1.


A SE feliratnál nyomkodod a vissza gombot, belép a CMW/Xrecoverybe. Itt csinálsz egy visszaállítást backup and restorral, vagy felteszed ugyanazt a romot, vagy egymásikat a leírás szerint.


2.


Feldugod e telefonod PCre és a Sony Ericcson PC Companionnal felrakod a gyári szoftvert, vagy ugyan ezt megcsinálod SEUS-sal


5 lehetőség, hajrá

2011. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de a SE feliratnál legagy a telefon és az nem jó a PC-s változatnál meg nem tudom csatlakoztatni a telefont a géppel

valami más ötlet?

2011. dec. 27. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
A sony ericcson weboldaláról letöltes egy seust és kiválasztod milyen telód van azt csinálod amit ír remélem segítettem :P
2012. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!