Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Melyik GPS készüléket ajánlját...

Melyik GPS készüléket ajánljátok autóba, melynek kezelése egyszerű, és nem kell vele folyton foglalkozni? (feltöltés, frissítés, beállítások, stb)

Figyelt kérdés
Régi MIO készülékemet imádtam, csak már nem tudtam a töltőt rákapcsolni, beletörhetett a csatlakozás. A lényeg: az útvonal mutatásán (hány km, merre, mennyi idő alatt, útvonaltípusok) kívül nincs másra szükségem, csak hogy mutassa a megengedett legnagyobb sebességet, a benzinkutakat, terelőutakat, jelezze a dugókat és adjon opciót. Ha tud angolul is és lehet hangot választani, akkor csúcs.

2018. szept. 11. 19:33
 1/6 anonim válasza:
Én csak Androidos alkalmazást tudok, aminek a neve Navigon, igaz fizetős, de tud magyarul, és ki lehet választani, hogy melyik országot töltöd le, így ha pl.: Ha nem mész Franciaországba, akk nem foglal a telódon az az ország térképe helyet.
2018. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
1-es nek: Adom.
2018. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Androidos mobil.
2018. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Garmin az nagyon egyszerű, elvileg tudja a forgalmat is, de sosem próbáltam. Én ilyet használok és nekem nagyon bevált.

Van aki mobilra esküszik, de tőled függ milyet akarsz. Szerintem az android nem alkalmas navigálásra, megbízhatatlan.

2018. szept. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Okostelefon és Waze.

Rengeteg előnye van:

Az utakhoz tartozó átlagsebesség alapján tervez, tudja a dugókat, lezárásokat, sebességmérő kamerát, rendőrt, ismeri a megyei matricákat.

A frissítéssel nem kell foglalkozni. Folyamatosan frissül a szoftver és a térkép is.


Hátránya, hogy mobilnet kell a működéséhez, de nem sok: nekem napi 20-30 MB-t szokott fogyasztani.

2018. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A ax sebességet táblák jelzik halálpontosan. Benzinkutat és terelőutat is. Megnézném mennyivel csökkenne a baleset, ha mindenki az utat nézné és nem a műszerfalat vagy nem a hangra ugrana másik sávba.
2018. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!