Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hol kell jelezni hogy a több...

Hol kell jelezni hogy a több éve megváltozott utcanevünk végre a navigációs szoftverekben és a google maps-ben is az aktuális utcanév szerepeljen?

Figyelt kérdés

Kb 5-6 éve megváltozott az utcánk neve, de még mindenhol a régi utcanév szerepel, az igo fizetős verziójában is és a google maps-ben is, illetve azt hiszem még a Sygic navigációs szoftverben is.


Egy Csongrád megyei falu Forráskút Tavasz utcájáról van szó ( korábban: Tanácsköztársaság utca )



2018. szept. 18. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem a fejlesztők felé tudnád jelezni. Névjegy menüpont szokott lenni,ott biztos van elérhetőség.
2018. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A google térképen meg tudom oldani, a többiben nem vagyok illetékes.

[link]


Ami Tanácsköztársaság utca néven van jelölve, az a Tavasz utca folytatása?

2018. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb nagy térkép szerkeszthető vagy jelezhetők a hibák.


Waze:

[link]

Google maps:

Visszajelzés küldése menüpontot válaszd ki

OSM:

[link]

Tomtom (Sygic is ezt használja):

[link]

HERE (többek között az iGo is használható ezzel):

[link]

2018. szept. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ami a jókai mór utcával párhuzamos tanácsköztársaság, az már a tavasz utca, ami tavasz utcakènt van jelölve az nem tudom mi, úgy tudom annak nincs is neve.
2018. szept. 19. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemmondod, CSAK 5-6 éve lett Tanácsköztársaságból Tavasz? Lehetett volna egyből NER utca, s megspóroltok egy újabb átnevezést :)
2018. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még emlékszem amikor a libsik a Moszkva tér átnevezése miatt sírtak.
2018. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az iphone térképe is tud érdekességeket mutatni, de kapitálisat és nem utcanév-szinten.
2018. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!