Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA ESTA kitöltésénél nem...

Az USA ESTA kitöltésénél nem fogadja el az utcanevet. Ha ékezettel írom (Á), akkor azt írja, invalid karakter, ha ékezet nélkül írom (A), akkor azt a hibát írja ki, hogy nem érvényes az utcanév. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
És a közterület megnevezését (utca, út, tér, stb.) milyen nyelven adtad meg? Abban szoktak hibázni a magyarok (nem pont itt), hogy lefordítják a közterület nevét is (pl. Kossuth street) pedig nem kellene. Talán azért nem érvényes az utcanév, mert Kossuth street-et írtál, és az algoritmus "Kossuth street" utcát keres a térképadatbázis, és akkor nyilván nincs találat, hiszen sehol sincs Kossuth street utca.
2018. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden lehetséges formát kipróbáltam, magyarul is és angolul is. Sem az utca, sem az u. beírást nem fogadta el. Beírtam a házszámot előre, hátra, egyik sem tetszett neki.
2018. máj. 1. 18:28
 3/3 FDToth válasza:
ugyanez a probléma. Már írtam az ügyfélszolgálatuknak. sztem mivel gyakori az utcanév, így beírva a nevet és házszámot, nem tudja hova kapcsolni (pl. Hunyadi utca BP-n van jópár, de mivel nem lehet irányítószámot írni...)
2018. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!