Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Android tableten navigáció...

Android tableten navigáció (Waze) és tabletről szóló zene egyszerre, mehet?

Figyelt kérdés

Lehet-e úgy használni egy Androidos tabletet, hogy megy a Waze, és közben a háttérben egy zenelejátszó is fut? Magyarán egyszerre szeretném a navit használni, és közben zenét is hallgatni ugyanarról a tabletről. Természetesen úgy, hogy a navigáció hangja is hallatszódjon. (Zene lejátszókban általában lehet külön a hangerőt állítani, szóval a két alkalmazás hangerejét elvileg össze lehet hangolni - vagy legalábbis keresek ilyen music playert.)

Szóval tud-e az Android ilyen szintű "multitaskingot" (esetleg verzió függő?)?

(A hangot természetesen a tablet 3,5 jack kimenetéről bekötném valahogy az autórádióba, hogy a kocsi hangszóróin szóljon, de ez már egy másik dolog.)

Köszönöm a válaszokat.



2018. nov. 24. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden további nélkül.

Én is így szoktam használni a telefonomat (Android 7 fut rajta).

A waze automatán lehalkítja a zenét, amikor pofázni akar.

2018. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megkérdezhetem, milyen zenelejátszót használsz?
2018. nov. 26. 07:55
 3/6 anonim válasza:
Csatlakozom 1-hez. Minden további nélkül működik, a beépített lejátszóval. Én Android 8 telefonon használom a Google music szolgáltatást (on-line), és a Waze-t minden nap, órákon át. A zene automatikusan elhalkul amikor a navigációnak mondandója van.
2018. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Google Play Music-ot használom.

Gyárilag rajta volt a telefonon.

2018. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy értitek, hogy online használjátok a Google Musicot az autóban? Nem generál az egy picit nagy forgalmat? Vagy korlátlan mobilnetetek van?
2018. dec. 6. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Offline (mp3-at) is tud lejátszani.
2018. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!