Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Nemrégiben vásároltunk egy...

Juhaszbence03 kérdése:

Nemrégiben vásároltunk egy NAVON A520 ANDROID GPS és a térkép csak Franciaországban elérhető, amint kizoomolnánk a térképben azonnal kifagy ahogy elhagyjuk Franciaországot?

Figyelt kérdés
Előretelepítve van rajta az iGO Primo NextGen Európa térkép (46 ország*). Hogyan lehetne megoldani azt hogy ne lépjen ki belőle és hogy más országokat is mutasson? Akinek kicsit nagyobb tapasztalata van ebben a GPS-es témában szívesen fogadom a válaszát.

#GPS #iGO primo #Navon a 520
2019. febr. 17. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem régen vásároltátok még van rá garancia, vigyétek vissza.

Ha használtan vettétek, akkor meg pech. Ki kell próbálni amit vesz az ember.

2019. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az előzőnél értelmesebb választ küldenék ! Sok helyen találtok leírást az IGO-ról és egy újratelepítéssel megoldódhatna szerintem !
2019. febr. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem..

Hogyan hagyod el Franciaországot?

Egy kósza kérdés: nem egy szobában üldögélve próbálod?

Ki kéne ülni 5-8 percre a szabadba.

Én is találkoztam olyan frissen telepített navival, ami Párizsban érezte magát..

Ezen könnyű túllendülni.

2019. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!