Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 50-55 cm széles elöltöltős...

50-55 cm széles elöltöltős mosógép létezik?

Figyelt kérdés
60 cm hely van a fürdőszobánkban a mosdó széle és a fal között. Mosógépet vennénk, kipróbálnánk az elöltöltőset mert eddig mindig csak felültöltőset vettünk a helyszűke miatt. Viszont minden elöltöltős gép 60 cm széles, nekünk meg 50 cm-nél nem nagyon fér be szélesebb. Eddig csak Candyt találtam, egy aprót, de Candynk már volt, soha többet. Tud valaki ajánlani egy megfelelő gépet nax. 150 ezres áron? Favorit típusok: Bosch, AEG. Esetleg LG, Electrolux, Whirpool.

2019. aug. 9. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Azt beleszámoltad, hogy örökké nyitva lesz az ajtaja is? Hogy a faltól kb 10 centire kell tenni? Hogy a kinyitott ajtónak oldalra nyílik az ajtaja? Ha nem invertermotorosat, ékszíjmenteset vesztek, nem kell pelenkázni, akkor tök fölösleges váltani. Felültöltős electroluxxal jobban járnátok.
2019. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a Candy-k mellett egyetlen kivételt találtam:

Electrolux EWC 1350

2019. aug. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!