Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A kültéri egység nélküli...

A kültéri egység nélküli klíma ér valamit?

Figyelt kérdés

Földszinten lakom, a járda közvetlenül az ablak előtt, le nem tudom rakni a kültéri egységet, ha feljebb rakom még úgy is esélyes, hogy hülyegyerekek rácsimpaszkodnak. A fenti morgós szomszéd néni meg nem engedi, hogy az ő szinjére rakjam.


Tehát egy ilyen fajta kültéri egység nélküli klíma lenne a megoldás: [link]


Többi itt: [link]


Ezek ugyanúgy falra szerelhetők de kívül csak egy rács van a falon! VISZONT még soha nem láttam, tapasztaltam ilyet a való életben. Ez kb annyit ér mint egy ventilátor vagy tényleg hűt mint egy "igazi" kílma? Ha esetleg valakinek van vagy kipróbálta, írja le a tapasztalatait! Köszönöm!



2019. aug. 11. 14:18
 1/3 A kérdező kommentje:
*szintjére
2019. aug. 11. 14:20
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy működik mint egy ablakklíma. Egyben van az egész. A levegőt két furaton keresztül mozgatja. 162 mm-es furatokat kell hozzá törni a falazatba.

https://www.youtube.com/watch?v=ZzvCtVqaZxQ

A splithez képest zajosabb, az energiahatékonysága is alacsonyabb, de a mobilklímától ezerszer jobb.

Bárhol elhelyezhető, ahol a falon át a szabadba tudja kitolni a levegőt. Előnye, hogy ha meggondolod magad, viheted máshova, a splithez képest szabadon átszerelhető bármikor. Ja, olyan helyre tedd, ahol a falon kifújt forró levegő nem okoz gondot.

[link]

[link]

[link]

2019. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a linkeket és az infót!
2019. aug. 11. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!