Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Régi fagyasztó gáz leeresztés?

Régi fagyasztó gáz leeresztés?

Figyelt kérdés
Van egy öreg 85 cm magas 3 fiókos fagyasztószekrényem, működni működik, de ki-be kapcsolgat állandóan, 10-15 perc üzem, 5-10 perc szünet. Szóval kelleni fog egy új. Kidobni, elvitetni viszont nem fogom, mert szerszámos tárolónak jó. A kérdés, hogy le kell-e belőle szívni a gázt, vagy hagyjam? Egy szerelőnek biztosan jó lehet. Még a rendbe rakásán is gondolkodtam am.
2019. aug. 25. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Kiviszed az udvarra,azt csípőfogó..


Vársz vele egy délutánt,,este beviszed.


Kész.

2019. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy van eresszunk ki annyi gázt hogy annyit szennyezzen mintha valaki 5ezer kmt menne autóval . Ahamm
2019. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

# 1

Megismerem az írásod mentális beteg, ez a szinted és még te vitatkoztál velem korábban, többször is...

Normális, intelligens ember ilyen kártékony tanácsot nem ad egy nyilvános fórumon!

2019. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja tudom a dupla,meg tripla vesszők,meg pontok.


De mondtam már,hogy nem mindegy,hogy az okos hülyéskedik,vagy a hülye okoskodik.


Te meg túlzottan rá vagy cuppanva az oldalra.


Én nem.


Te függő vagy.


Én nem.

2019. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Mellébeszélés, szokás szerint.

2. Tisztáztuk, hogy betegen látsz mindent, képzelődsz.

3. Plusz, még a hozzászólásaim is összekeverted másokkal, akihez semmi közöm, vagy épp véletlenül helyeseltél nekem, mert azt hitted, hogy nem én vagyok.

4. Plusz, még hány hozzászólásom lehetett azon kívül is, amiből te is csak tanulhattál, viszont ilyen szemét módon köszönöd meg.

2019. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" vagy épp véletlenül helyeseltél nekem, mert azt hitted, hogy nem én vagyok. "


Valamilyen szintem megismerni,vagy a százalékból,vagy egy, két bizonyos sűrűn használt szóból.

( szakmai,ostobaság,stb )


A helyeslés nem véletlen,mert nem ismersz,de van másik oldalam is.


Csak te túl komolyan veszel egy két dolgot,és az ember egy kicsit röhögne,egy két kommenten,vagy az arra való reagálásokon,de te elrontod néha ezeket a poénkodásokat is.


Ez nem is annyira hiteles oldal,hogy ennyire komolyan legyen véve.

Itt többnyire kommersz kérdések vannak,és ez nem épp full szakmai beállítottságú és komolyságú embereknek való.


Sokszor én is pl külföldi fórumokon találok normális egyértelmű választ a kérdésemre,vagy épp egyszerűen csak a youtube-on,és ott még videó is van...


Pl nekem elektronikai kérdésben amire azt mondom,hogy hiteles oldal az az elektrotanya.


De mindegy is.

2019. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne dumálj mellé, tököm se kíváncsi a beteg szövegedre!


A hűtőgázról volt szó, amire te egy szemét választ adtál, ennyi!

2019. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Látod mekkora segfej vagy!

Ha normálisan próbálnak neked írni,akkor meg valamiért te erőfölényben akarod érezni magad mint egy kis király !

Azt nekiálsz ócsmányúl beszélni,te beteg vén depresziós magányos fax !

Te szoktál mellébeszélni,meg bunkózni másokkal is baz + !

Látni más kérdéseknél is,hogy te vagy az aki nem fér meg mások mellet !

A neked írt kommentek ezt sugalják.

De hallom volt olyan oldal ahol nem tudtál királykodni,és inkább ide jöttél,de innen is eltakarodhatnál bunkókám !

Azt ha viszaírsz remélem letörik a kezed !

Aztán lehet törőltetni kis sértődékeny xar !

Na nesze !

Ugyemilyen jó ?

2019. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!