Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi okozhatja a klíma által...

V8asbéka kérdése:

Mi okozhatja a klíma által kifújt levegő kellemetlen szagát?

Figyelt kérdés
Minél melegebb levegőt fúj, annál állottabb, nehezebb szagú levegő jön ki belőle, szinte körül nem tudon írni, milyen szag lehet. Hűtésnél teljesen rendben van, hideg levegő fújsásakor semmiféle szag nem érződik.

2019. szept. 3. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Az allott kondenzviz szaga. Mielott leallitanad, jarasd par percig a levegot hutes nelkul, akkor ki tud szaradni es nem lesz budos.
2019. szept. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
A megtapadt szennyeződések a hevítés hatására megégnek, és annak a szagát érzed.
2019. szept. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A baktériumok megtelepedése okozza a szagot, ami tisztítással, vagy fűtésre is alkalmas légkondinál hővel is pusztítható.
2019. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kondenzvízre gyanakodtam, mert egy 3 hete takarítottam a készüléket, és eltűnt a szag, de a napokban újra visszatért.

Akkor esetleg ha fűtésen járatom egy darabig, segít a szag eltűnésében?

2019. szept. 3. 09:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2019. szept. 3. 09:54
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

"A kondenzvízre gyanakodtam"

El tud folyni?

Én a klímáimat bekötöttem a szennyvíz csatornába. Természetesen bűzzárral, ami a mosógéphez van, úszó golyós betéttel. Sosem volt szag problémám velük.

2019. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
El, mikor takarítottam, tisztán látszott, hogy az öblítéshez használt víz kifolyik, sőt, hallani is lehetett odakint a csöpögést.
2019. szept. 3. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!