Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mikrohullámú sütő lefele...

Mikrohullámú sütő lefele nyíló ajtóval?

Figyelt kérdés

Nekem egy teljesen egyszerű, közönséges mikrohullámú sütőre lenne szükségem. Először jobbra nyíló ajtajút próbáltam keresni, de olyat még csak nem is láttam. Itt a gyakorin ajánlották, hogy gondolkodjak inkább lefele nyílóban.

Már most át is értékeltem, hogy jobb is lenne nekem, mert az a majdani új konyhaszekrényembe még praktikusabb lenne.

Viszont csak ilyen 90.000.-Ft-tól fölfele találtam.

A segítségeteket szeretném kérni!

Létezik teljesen egyszerű mikró lefele nyíló ajtóval, minden hiper-szuper funkció nélkül, ennélfogva megfizethető árral?


2019. szept. 9. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Még nem.
2019. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na ez pont olyan mint a jobbra nyíló elöltöltős mosógép, vagy az oldalra nyíló felültöltős. Ha a hülye gyárak közül egyetlen egy is meglépné, tarolna a piacon. De nem, direkt nem gyártanak ilyet, pedig semmiben nem tér el lényegileg, csak kifogásokat hoznak fel, hogy miért nem. Illetve még azt sem. Csak.
2019. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!