Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha a mosógépem tovább mos...

SIDLER22 kérdése:

Ha a mosógépem tovább mos akkor több vizet is használ?

Figyelt kérdés
A hosszabb programidő alatt többször cseréli is a vizet vagy csak sokkal tovább mozgatja a ruhát?

2019. szept. 14. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy meg tudja állapítani, hogy koszos a víz és még egyszer cserélni kellene. Legalábbis ugyanazon program esetén.

Én ipari gépekkel foglalkozom, ott van víz vezetőképesség mérés, abból a tisztaság foka megállapítható. A háztartási max a súlyautomatika alapján dönt hogy a több ruhával több ideig foglalkozik.

2019. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A programidőre gondoltam. Hogyha kézileg beállítok több mosás időt, akkor cseréli-e többet a vizet.
2019. szept. 14. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Tőbb vízcsere alatt öblítésre gondolsz? Mert mosás alatt nem cserél vízet, max ha előmosást használsz. De a főmosás alatt nincs vízcsere.
2019. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam. Előmosást nem csinálok. Van sima mosás és centrifuga. És arra kérdeztem hogy a hosszabb idő több vízzel jár-e együtt.
2019. szept. 14. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:

"És arra kérdeztem hogy a hosszabb idő több vízzel jár-e együtt."

Én meg az első válaszban írtam, hogy a háztartási mosógépek nem csinálnak ilyet.

2019. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Benne van a használatiban, hogy melyik programon mennyi vizet használ. Így tudsz választani. Nem feltétlenül használ többet hosszú programon, legalábbis az enyém nem.
2019. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A használatik eléggé gyalázatosak tudnak lenni.

A megoldás roppant egyszerű, mármint akkor, ha már megvan a masina, mert előre tényleg semmi kézzelfogható pontos dolgot nem lehet találni, csak parasztvakító marketingdumákat.


Ki kell vezetni a kádba, be kell dugni a lefolyót és nézni a vízórát + egy árammérőt és egy faliórát.


Így már minden kideríthető. A vízórán látszik mikor mennyit vételez, a kádban látszik milyet és mikor enged ki, öblítéseket is lehet követni, de minden esetben ki kell engedni a vizet, hogy üres kád fogadja a következőt. Egész álló ideig lehetetlen ott ücsörögni.

2019. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!