Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Falban dugulást hogy lehet...

Falban dugulást hogy lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

Kedden volt nálunk a vízszerelő mert a mosógépnél ki kellett cserélni az egyik csapott azt amelyik mosógépbe engedi a vizet, mert csöpögött . A szerelő kicserélte a csapott vissza rakta a helyére a mosógépet és rögtön lehetett is mosni. Egészen tegnap vasárnapig reggel tudtam még mosni délután már nem. A két mosás között takarítottam a fürdőben és mozgattam a mosógépet de csak óvatosan ne hogy megint gond legyen. Indítottam egy mosást és egy idő után nem hallottam hogy menne kimentem és láttam, hogy villog nem tudja leengedni a vizet. Levettem a csövet és a kádba kifolyt a koszos víz. Bele fújtam a csőbe többször is a mosógép szűrőt is kitakarítottam a és amannyira tudtam bele nyúltam a falban lévő lyukba is vettem ki koszt meg még egy darab műanyagot is sikerült. Véleményem szerinte már csak a falba van dugulás de hogy kellene azt kitakarítani? Mosni így is lehet hogy a kádba engedem a vizet de hosszú távon nem megoldás. Annyit kell tudni a mosógépről hogy kb 4-5 éves lehet akkor szerelhették be a tulaj nem emlékszik pontosan. Tudtok valamit javasolni hogy mivel kéne kitakarítani még?


köszönöm



2019. okt. 7. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha albérlet, akkor oldja meg a tulaj.

Lefolyó tisztítóval vagy csőgörénnyel lehet kipucolni, egyik sem drága vagy nagy varázslat.

2019. okt. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Visszahívatod a szerelőt.
2019. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!