Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Erős fürdőszobai dugulást...

Erős fürdőszobai dugulást mivel lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
A fürdőszobában az albérletünkben nem folyik le rendesen a víz sem a fürdőkádban, sem a mosdónál. Már öntöttem bele sósavat, szódabikarbónát, ecetet, de semmi hatás... Mit lehetne vele kezdeni? Vagy milyen szert érdemes beszerezni? Köszönöm a válaszokat
2015. júl. 8. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha hívjátok a szenyviztisztitót (pöcés) az kitalaritja, nálunk tegnap reggel járt kiszivattyuzta de a dugulást nekünk kellet megoldani, mi a kivezetőcsövön dugtuk fel a slagot és engedtük a vizet. 5perc után kijött minden
2015. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
szóljatok a tulajnak, ha sehol nem megy le a víz, akkor sokkal valószínűbb, hogy a ház rendszerében van a dugulás az meg a kk-ra tartozik
2015. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :) ma vettem Búvár lefolyótisztítót, beleöntöttem az egészet mindkettőbe és azóta lefolyik minden, remélem nem ismétlődik meg a probléma
2015. júl. 9. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:

simán megismétlődhet, mert sok a lerakódás. vegyél granulátumossat, és 1-2 havonta érdemes kicsit megtuningolni.

sósavat ne öntsél bele, mert ha eternit a strang, akkor megoldja, duguláson meg úgysem segít. erős lúgok oldják a lerakódásokat.

2015. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez granulátumos volt, csak úgy pezsgett, persze gondolom érdemes megismételni megelőzés céljából is.
2015. júl. 9. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a Szi-Ti granulátumot javaslom. [link] Háztartási boltokban lehet kapni. Bivaly erős, nagyon elővigyázatos használatot igényel. A fő komponense a nátrium hidroxid, ami igen erős lúg, a hajat, szőrszálakat, bőrt képes feloldani! A szemedet kiviheti, ha belefröccsen!

Védőszemüveg és gumikesztyű használata erősen ajánlott!

Legutóbb itt vettem: [link]

2015. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!