Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit lehet kezdeni olyan...

Mit lehet kezdeni olyan porszívóval, amihez már nem lehet porzsákot kapni? Kb.5-6 éves.

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 15:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ezért nem vennék újra porzsákosat. A tartályosat nem kell porzsákkal etetni több tízezerért.
2019. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ja, és elajándékoznám olyannak, akinek még van hozzá porzsákja - vagy olyannak, aki hajlandó lenne bajlódni vele. Én meg mielőbb vennék egy tartályosat.
2019. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Lehet mindenhez kapni utángyártott cuccot, "kompatibiliset". Sok sikert.
2019. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
A Menalux tipusnak sokféle porzsákja van, csak meg kell találni a megfelelőt. És nem is olyan drága, plusz hipermarketekben is beszerezhető
2019. okt. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
1 méter vánkos angin (méteráru boltban vásárolható)ára csak 4-5 száz forint és több porszák is kijön belőle. Még kézzel is össze lehet varrni.Ráadásul nem kell eldobni, ha kifordíthatóra csinálod. Ha segítség kell, írj rám privátban.
2019. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Miért pont vánkos angin?
2019. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy néz ki, mégiscsak találtam, hétfőn vagy kedden kiderül. Jó a porzsák nélküli, de inkább kertes házba való, ahol könnyebb megszabadulni a portól.
2019. okt. 11. 09:12
 18/22 anonim ***** válasza:

A "porzsák nélküli" elég tág fogalom. Azt a fajtát tilos megvenni aminek a szűrője egy hengeres valami, mert a sírba fog vinni a takarítása, és nem is szűr tisztességesen.

A vizszűrős már sokkal, de sokkal jobb, viszont nem lehet elpakolni azonnal, ki kell száradjon a szűrőrész, vagy berohad. A multiciklonosok nagyon jók, csak...drágák.

2019. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem a garázsban van egy régi Hajdú, még az a fajta, aminek a kifújó nyílásába is át lehet rakni a csövet.

Ebben olyan porzsák van, ami közönséges farmervászonnak néz ki, egyszer ki is mostam.

Ami tilos elvileg, szokták írni a kezelési utasítások, miután a speciális szövésnek nem tesz jót a mosás.

Ennek a "farmernadrágnak" mondjuk semmi baja nem lett.

2019. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Amúgy ahogy korábban is írták, varrjál magadnak vászonból. Tovább fogja bírni, mint a porszívó.

Egyébként én gyerekkorom óta nem használok porszívót, csak munkához egy komolyabb ipari darabot. Mivel utálom a szőnyegeket, mindenre bőven megfelel a seprű és a lapát. :)

2019. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!