Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszívót vegyek?

Milyen porszívót vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy porszívót.

Megtetszett az álló kialakítás, Xiaomi Roidmi F8, de tetszik a Blitzwolf olcsó porszívója is.

Nem egy kategória, csak példákat írtam.

Fontos, hogy fő porszívónak használnám, nincs helyette másik.

Jó lenne 40-50ezer Ft körül kihozni. De ha van jó 20 körül, nekem az is megfelel.

Egy teljesen egyszerű is, csak jó erősen szívjon kultúrált hanggal, megbízhatóan.

Ha ennyiért inkább hagyományos lenne jó vétel, akkor olyat is ajánlhattok.

Elvárnám, hogy kicsivel nagyobb darabokat is felszívjon, ha például átalakítás lenne, akkor ne kelljen beszerezni egy másik porszívót is. Meg ha valahol áttolom, ott szedje össze szépen a szöszöket, ne "taknyolás" legyen belőle.

A BiltzWolf, ha jól tudom, ebben annyira nem remekel, a kicsit nagyobb darabokat már nem szedi fel.

Előre is köszönöm a segítséget!


2019. okt. 20. 12:11
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem Samsung van, erősen szív, halk viszonylag, állítható az erőssége, mindent összeszed, porzsák nélküli, 20 ezer körül van.
2019. okt. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fieldmannt vegyél az jó.

Amelyik halk az már nem is jó szívó erővel rendelkezik. A szívás miatt van az erős, szinte visitó hangjuk.

[link]

Mi ilyet vettünk és angyon jó.

2019. okt. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Érdekes, az enyém halk és nagyon jól szív.
2019. okt. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dirt devil 5 os széria
2019. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!