Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót vegyek, ami...

Milyen porszívót vegyek, ami nagyon halk, és szív is?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem "Ghibli AS10" van, azt hiszem ez már ipari kategória. Alig van hangja, hatalmas bödönje van, és nagyon erős. Csatlakoztatható rá forgókefés szívófej is, és másik porszívók után még egy csomó mocskot kiszippant a szőnyegből.
2016. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az túl nagy. Tényleg ipari kategória lehet. Nekem kicsi szobám van, amit porszívózni kell.
2016. jan. 24. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kis ipari porszívó nem foglal több helyet egy "háztartásinál"
2016. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

olyan kis iparit még sosem láttam.......

az energia cimkéjükön megtalálod a hangerősséget is dB-ben. ami halk, az már a legújabb és takarékos kategória általában, így az ára is több.

2016. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az ipari porszívók elég hangosak. Neked 72dB körüli kell, sajnos nem túl olcsók. Mi philipset vettünk, porzsák nélkülit, ami elég könnyű is. Ha a súly nem túl nagy baj akkor jó az electrolux csendese is. Persze ez elég 14kg fölött van. :-( Ja, csak annyit, hogy 84dB-ben végzett huzamosabb munka esetén, a munkavédelem hallás védő eszköz használatát írja elő.
2016. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Steve G. Paul válasza:

En az Electrolux Ultra Silencer-t javaslom. Rendesen sziv es csendes. Mar-mar kellemes a meglevo hangja is :)


[link]

2016. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!