Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép - ha kinyitom,...

Mosogatógép - ha kinyitom, kijön a vízgőz, ami lecsapódik az ablakon. Ha várok pár órát, megszárítja az edényeket, vagy a víz ottmarad, csak lehűl?

Figyelt kérdés

Amikor lejár a gép és kinyitom az ajtaját, mindig önlik ki a forró pára.

Nem tudom, miért nem szárítja meg az edényeket teljesen, vagy miért nincs pl. csak meleg levegős szárító program.

Ha mondjuk csak másnap reggel nyitom ki az ajtaját, akkor nem látványos a pára, mivel lehűl. De ha az ajtót úgy hagyom, akkor szép lassan ugyanott vagyok, csak nem olyan hirtelen emelkedik meg a benti páratartalom.


Mielőtt azzal jönne valaki, hogy biztos a gép rossz: nem.

A többi gép is ilyen. Ezt tavaly vettem, de kollégákkal beszélgettem erről, ugyanezt tapasztalják. Márkás gép, nem Candy.

Van valakinek valami jó trükkje?



#pára #mmosogatógép
2019. nov. 1. 15:36
 1/9 Szirty ***** válasza:

Ilyen a fizika.

Inkább örülj hogy nem neked kell mosogatni!

2019. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
92%

Az enyém nem új gép, de ha kinyitom az ajtót,már nem száll ki a vízgőz.

Csak akkor, ha szárítás közbe nyitom ki.


Azért nem szarit tökéletesen,mert van benne műanyag is. De ha inyiton az ajtót résnyire,egy pár óra mulva, minden száraz.

2019. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
Viszont,a régebbi gépemen, az Siemens volt, az tényleg ilyen.
2019. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

" kollégákkal beszélgettem erről, ugyanezt tapasztalják"


Úgy tűnik, hogy nem agysebészekkel vagy körülvéve...

2019. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Mi lenne, ha a használati utasítást is betartanád -a kollégáiddal együtt- és csak kb. egy óra múlva nyitnád ki a gép ajtaját, amikor már visszahűlt szobahőmérsékletre a mosogatógép.

Meg fogtok lepődni.

2019. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A parasztot lepontoztam, a többieknek köszi.

Továbbá kérem, hogy ő szkennelje be az agysebészi diplomáját, ha már ilyen mocskosul okos, és tegye fel egy képmegosztóra.

Amíg ez nem történik meg addig ő is a "nem egy agysebész" kategória, mellette még bunkó is.


Igen, van benne műanyag, elég sok.

És "töviről hegyire" átolvastam a használati útmutatót, nem volt benne, hogy egy órával később kéne kinyitni.

Akkor addig ne jelezze, hogy kész.

De ha világít a kész gomb, akkor nyitható.


Ki fogom próbálni egyszer, hogy nem teszek bele műanyagot. Csak kíváncsiságból. Mert egyébként egy normál mosogatásnál nem tudom megcsinálni, nagyon sok tálunk, tányérunk műanyag, muszáj ezeket használnunk.

2019. nov. 1. 17:18
 7/9 Szirty ***** válasza:

"Ha várok pár órát, megszárítja az edényeket, vagy a víz ottmarad, csak lehűl?"


Már a kérdésed óta eltelt annyi idő. :)

Ki kell próbálni...

2019. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most nincs koszos edény :)
2019. nov. 1. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:
A műanyag nem szárad meg, mert rossz hővezető. A fém jó hővezető, megszárad.
2019. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!