Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A kenyérsütőmben megkarcolódot...

A kenyérsütőmben megkarcolódott a teflon bevonat. Tudok vele valamit kezdeni. Ki lehet javitani vajon? Alkatrészt nem találok csak az eggyel régebbi tipusú gephez a neten. Nem tudom az jó e bele. Star light mpd 850w-m van.

Figyelt kérdés

2019. nov. 23. 05:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

"Tudok vele valamit kezdeni."

Mit?

2019. nov. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi a probléma a kérdésemmel kedves kommentelő? Nagyon hasznos a válasza.....gratulálok.
2019. nov. 23. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Milyen kérdés? Egy kijelentő mondatot idéztem. Azt hittem, tudsz valamit.

Magam is tudok dolgokat a kenyérsütőkről, minden szempontból (szerelés, sütés, sok éves tapasztalat van a birtokomban), de ha te így viszonyulsz, akkor a többit megtartom magamnak.

Hibákért elnézést illik kérni, nem arcoskodni.

Nem tehetek róla, precíz műszaki fazonként allergiás vagyok az ilyen dolgokra, meg hülyén is néz ki.

2019. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, használd így. Ha beleég a kenyér akkor majd veszel egy másikat. Evvan.
2019. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha minden karc után cserélni akarnád, akkor legjobb esetben is 5-6 használat után meg kellene tenned. Egyszerűen silány szarokat gyártanak, illetve ez a tecnnológia határa.


Sajnos el kell fogadni, hogy fél év alatt gyakorlatilag meg fogjátok enni azt a teflonrégeget.

2019. nov. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mr tévedhetetlennel van dolgom úgy látom...vagy esetleg helyesirás tanár? Véletlen pontot tettem kérdőjel helyett. Óóóriási bűnömért bocsánatért esedezem...Túl sok itt az "okos" ember. Szerintem nem én arcoskodom Mr. Ész.
2019. nov. 30. 16:20
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem lennének okos emberek, akik ráadásul hobbiból még át is adnak a tudásukból morzsákat, akkor hol tennék fel a kérdéseiket a hozzád hasonlók?

Te abba nem gondolsz bele, hogy ezt a hülye hibát (is) elég sokan elkövetik, mindre nem is lehetne reagálni. Csak néha betelik a pohár.

Van egy problémám, hogy én még könyveken nőttem fel, nem a monitor előtt, de ez van. (Telefonról nem is beszélve...)

2019. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah...ezek szerint a korom is tudja kedves....én sem a monitor előtt nőttem fel és nem egy könyvet olvastam már el. Érdekes, hogy betelik a pohár egy írásjel miatt. Na de nem is folytatom, mert szerintem nem ezért tettem fel a kérdésem. Pá
2019. nov. 30. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!