Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudják-e az emberek általában,...

Tudják-e az emberek általában, hogy teflon bevonatnak milyen káros hatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
Csodálkozom rajta, hogy még az is használja, aki tud róla, mert -ahogy mondja-, kényelmes.

2016. ápr. 13. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, de google mindjárt megmondja nekem is.

Rákkeltő 260 fok fölött, stb. Ok, de engem nem zavar továbbra sem mivel nem használom 260 fok fölött.... 200 fölött sem. Meg szerintem az emberek 99%-a sem, mert a sütő nem is melegít ennyire.

2016. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó, hát akkor használd nyugodtan.


Vajon, hogyan állapították meg a biztonságos hőfokot?

Bár én nem annyira a rákkeltő hatásra gondoltam, hanem a más, kevésbé nyilvánvalóakra. Pajzsmirigy, vese, máj, stb. befolyásolása. Főleg a legérzékenyebbekre, a gyerekekre gondoltam.

2016. ápr. 13. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az élet halálos, nem lehet minden kockázatot kikerülni. Tudok a teflon káros hatásairól, és nem érdekel, mert nem hevítem vörösizzásig a serpenyőt, és kidobom, ha kopott a bevonat. Ha annyira extrém veszélyes lenne, nem lehetne forgalomban.
2016. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogy nem lenne forgalomban?


Csak várjál.


Lelke rajta mindenkinek, a baj csak az, hogy a gyerekeknek előbb lesz bajuk mindentől.

2016. ápr. 13. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz tőle, akkor te ne használd. Én használom, és nagyon szeretem. Most vagyok 82 éves.
2019. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!