Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Emagról rendeltem mikrohullámu...

Emagról rendeltem mikrohullámu sütőt es lehet nem az a tipus van benne?

Figyelt kérdés
Most neztem csomagolnam befele, hogy rajta van a cimke arrol a tipusról amit kertem. De a kartondobozona jelzés 800 watt. De amit rendeltem 1200 watt. Nem vettem ki meg mert ajandék lesz csak most vettem eszre. Ugye ott 1200 watt jelzesnek kellene lenni? Volt egy ilyen valtozata is de az olcsóbb volt demar vagy 10 napja kihozták csak most csomagolnám és észrevettem.
2019. dec. 23. 08:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Most ennyire felizgattalak, hogy leszarozol "öregem"? Milyen alapon teszed ezt? Lattam a masik 800 wattos volt, annyit tudok, hogy gyengebben melegitenek. En ezt gondolnám hogy amikor a neveben benne van a watt szám annyira tudod felvenni max. Akkor masképp van. Bocs , hogy nem ertek hozza. Én a helyzetet xaroztam le meg hogy benéztem. Erre temeg engem. Amugy ugyanwzt 129ről írja leertekelve kozben meg 40 sem volt két hete sem na mindegy.
2019. dec. 23. 10:02
 12/16 A kérdező kommentje:
Oksi 11es ertem.nem mindegy. Ertem már.
2019. dec. 23. 10:03
 13/16 A kérdező kommentje:
Vagyis 10es.
2019. dec. 23. 10:04
 14/16 anonim ***** válasza:
32%

Mert közben gyorsan törölték a kérdező kommentjét, bár nem tudom miért, annyira erős kifejezés nem volt benne.

Negatív vagy pozitív reklámnak sem mondhatnám, hiszen a címben is szerepel ugyanaz a cégnév.

Hacsak nem a másikat akarták törölni és mellésikerült, érdekes.

2019. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nemtudom lehet
2019. dec. 23. 10:12
 16/16 anonim ***** válasza:
25%
Ojje, és megint kiderült, hogy a népek nem tudnak olvasni.
2019. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!