Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gorenje MO20 KARIM. Hogy kell...

Gorenje MO20 KARIM. Hogy kell indítani az időt és a mikro funkciót egyszerre? Az elindító gombját megtaláltam, de az addig működik, míg le nem állítom. Az idő beállítását az indítashoz nem tudom megcsinalni. A használat utasítása pocsék.

Figyelt kérdés
Gorenje mikro
2019. dec. 23. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a giccses? Vidd vissza ha még lehet és vegyél egy sima tekergetőset. Ezerszer átkozni fogod a napot amikor megvetted azt a digitálisat.


Ez egy új fitcsőr a gyáraktól? Ennek se lehet letölteni a használatiját az officiális helyéről. Biztos szégyellik.

[link]

2019. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a használati utasítás csak programokat ajánl, de nekem egy síma kétperces melegítésre volna szükségem, azt sehol nem látom. Óriási akcióval adtak, beugrattak. Már nem tudom visszavinni sajnos.
2019. dec. 24. 00:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Részvétem. Mennyit adtál érte?


"AUTOMATIKUS MENÜ / Előre rögzített programok és

felhasználó számára elérhető memóriahelyek a

könnyebb választásokért"


Akkor marad az, hogy betolod akármeddig és 2 perc után kiveszed. Tudom, pont ezt akartad elkerülni...

2019. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
22.194,-Ft volt, 40%-os árengedménnyel. Nem tudtam kihagyni, mert "meghalt" az elődje és tetszett a digitális kijelzője. Maga a mikro irtó ronda, mégis megvettem, mert jó véleményeket olvastam róla. Az én véleményem még nincs fent. :)
2019. dec. 24. 00:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Jujj... A véleményed fent lesz, ugye? :)
2019. dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fel sem merült bennem, hogy ne legyen rajta ez az ALAP lehetőség. Ma jart le a 3. nap, csak eddig nem volt időm foglalkozni a "termékkel". Jópár korábbi mikro használatával sosem volt gondom, de ez most kifogott rajtam. Nem volt még Gorenje termékem. Azt hallottam, ez jó márka, hát nem úgy tűnik. A "tervezője" újragondolhatná. Eléggé el vagyok keseredve.
2019. dec. 24. 00:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Add el, vigyék amennyiért tudják és felejtsd el örökre, ha jót akarsz magadnak.
2019. dec. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megírtam a véleményemet az árukeresőn. Kapott tőlem egyetlen csillagot. És írtam az edigitál ügyfélszolgálatára is. Be szeretném cserélni egy grill funkció nélküli, könnyebben kezelhető bármilyen más márkára, ráfizetéssel. Nekem lassan az új ár is mindegy, csak kapjunk helyette használhatót.
2019. dec. 27. 23:48
 9/10 anonim válasza:
Mai napon üzemeltük be a frissen edigital-tól vett ugyan ilyen márkájú mikrót. A használati utasítást áttanulmányozva a "10. gyors indítás" opció erre való. START gombot megnyomva 100% teljesítményen melegít 30 másodpercig alapból, és ha még nyomkodod a START gombot akkor +30 másodpercet hozzáad. Ha 2 percig akarsz melegíteni akkor berakod a kaját és 4x megnyomod a start gombot.
2020. márc. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:)

De még így is hülyén működik.

2020. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!