Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Körkéses elektromos borotvától...

Gsmtomi kérdése:

Körkéses elektromos borotvától napi használat mellett mekkora élettartam várható el?

Figyelt kérdés

2019. dec. 17. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Egy márkás típusnak 5-10 év sem lehetne probléma, mechanikailag.

De kémiailag az akkutól ennyi nem várható el (ha akkusról beszélsz). Főleg, ha Ni-MH akku.

2019. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
A Philips 3 körkéses borotvám már van vagy 10 éves és tökéletes. A legelső, körkéses villanyborotvát még apámtól örököltem olyan 17-18 éves koromban, azt egy orosz katonától vásárolta még 1957-58-ban (már akkor sem volt új), ő évekig használta, majd akkor örököltem meg. Az eléggé "orosz" volt a siklócsapággyal és a 2 körkéssel, de végül is ment. Amikor ezt a Philipset kaptam, akkor egészen meg voltam döbbenve, hogy ez milyen jó és gyors, a rezgőkésesekhez képest meg kíméletesebb és sokkal csendesebb.
2019. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Nekem 5 éve van meg, egyelőre tökéletes. Előtte rezgőkéses volt (Braun 3) és annak kétévente kiszakadt a hálója, elegem lett.
2019. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
A pengét valószínűleg ki kell cserélned, de amúgy olyan 5-7 év. Aksit szetuntem már nem éri meg cserélni. Van amivel lehet vezetékesen is, ha már nagyon gáz az aksi.
2019. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Barnabas333 ***** válasza:
Nekem a philips csap alatt mosható körkéses 15évet bírt, az akksi halt meg. De csak 2-3naponta kicsit használtam. Pengéket csak megfentem néha, de 2004ben gondolom még jobb minőségűt gyártottak mint most.
2019. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!