Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes használt cikkeseknél...

Érdemes használt cikkeseknél mosógépet venni, honnan tudom mennyit fog bírni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán miért dobálják ki a németek? Ha tegyük fel nincs baja.



Sajnos az otthoni Whirpol elromlott és nem fogunk rá megint 40 ezret költeni így úgy döntöttünk veszünk egy másikat.


Lomisoknál láttam AEG-et 30ért meg Beko-t 25 ért és ez utóbbi nagyon újnak nézett ki.


De vannak felújították is más boltokban 50 ért 3 hónap Garanciával.


Egy új mosógép meg 90-100.000Ft a legolcsóbb.



Nem tudom mi legyen...



2020. jan. 11. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi akciósan vettünk Candy okosmosógépet 70 ezerért.

Ez a baj a használttal, nem tudhatod, lehet 3 hetet bír, lehet 3 hónapot.

2020. jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

A németek sem dobnak ki jól működő dolgokat csak azokat amik csörögnek, csattognak vagyis pont mint a mostani mosógéped. Ezeket felújítják és eladják neked.


Újnak néz ki? Attól még biztos lehetsz benne hogy nem az.


Hogy mennyit fog bírni azzal kapcsolatban egy jósdát keress fel.

2020. jan. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már 3 kidobott mosógépet vettem Ausztirából 15, 17, ill 20e Ft-ért, német gyártmányúak, és évek óta hibamentes mindegyik.

Egyik csapágyas volt, másik kettőnek szíjat kellett cserélni, aprópénz volt a javítás.

2020. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha már használt akkor olyannál érdemes venni aki szervizeli is a gépeket.

vannak olyan emberkék akik összeszedik a rossz a gépeket - talán pont lomisoktól - megcsinálják és úgy árulják akár 1-2-3 hónap garival is.

igaz kicsit drágább, de sokkal biztonságosabb


lomistól csak olyan szabad venni amit első pillanatban meg tudsz állapítani hogy mi az, mi a hibája, meg tudod e csinálni, stb.

ilyen bonyolult szerkezetet nem szabad ha nem értesz hozzá

2020. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Végeredmény szempontjából mindegy, hogy valaki behozza és van egy szakember, aki bedolgozik neki és megjavítja.

Vagy maga a szakember hurcolja be, mint voltak régen ilyen TV-szerelők is, aki komoly vagyont halmozott fel, csak ebből.

Úgyhogy ez csak munkamegosztás kérdése, de az kétségtelen, hogy ami nem működik, annak akármi baja lehet, még alkatrész is hiányozhat belőle.

2020. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél újat és nyugodtan fogsz aludni.
2020. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!