Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyha a korábban használt...

Hogyha a korábban használt súlyoknál kisebb súlyokkal kezdek el edzeni, akkor a régi súlyokat nem fogom úgy bírni?

Figyelt kérdés
Ha például bicepszezésnél fele akkora súllyal kezdek el edzeni, mint korábban, akkor kevésbé fogom bírni a nagyobb súlyokat? Elszokhat az izom a nagy súlyoktól?
2012. máj. 25. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért edzenél kisebb súlyokkal?
2012. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt tényleg ne eddz kis súllyal, másrészt pedig izomveszteség is lehet, ha visszaállsz kis súlyra. Ezért hülyeség a kis súllyal kell szálkásítani elmélet. Attól nem lesz szálkás valaki, viszont szépen leépülhet az izom.

Szálkásítani diétával és több aerob edzéssel kell a nagy súlyos edzések mellett.

2012. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szálkásítani akarok. Nincs pénzem kondi bérletre, ezért kénytelen vagyok itthon edzeni, nekem pedig nincs megfelelő felszerelésem. Fekvenyomás helyett fekvőtámasz, hátgép helyett húzódzkodások, meg egyéb súly nélküli gyakorlatok. Viszont a karomat csak súlyzóval tudom jól megedzeni, a súlyzóm pedig csak 9kg. Úgy gondoltam hogy lassabb ismétlésekkel koncentrált bicepsz még jó lehetne, de ha azt mondjátok, hogy semmiképp nem jó, akkor megpróbálok valamilyen módon nehezebb súlyokat vagy gyakorlatokat keríteni.
2012. máj. 25. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Bicepszre kezdj húzódzkodásokkal szűk fogással, magad felé néző tenyérrel, majd utána menjen a kézisúlyzó. Így valamennyire elég lehet, de majd tényleg szerezz be két 15 vagy 20kg-osat. Azzal már lehet valamit kezdeni.:)
2012. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenféle gépek és padok nélkül is lehet valaki izmos.

De a súlyok elengedhetetlenek.

Vegyél 2 db 1kezest, és 1 franciarúdat.

2012. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!