Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Xiaomi S7 360 gép a széleket...

Xiaomi S7 360 gép a széleket miért nem takarítja rendesen?

Figyelt kérdés

Hali,

megvettem, beüzemeltem. Tök jól felnyalt mindent.

Viszont, miután a térkép megvan, valamiért nem takarítja a széleket. Látom a térképen, h mehetne még arrébb, de a valóságban kb 5 centit elhagy a szélektől. Miért???



2020. febr. 7. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Régi kérdés és nem tudom van e változás benne, de azért leírom.

Ez a porszívó nem Xiaomi és nem is az egyik almárkája mint a Roborock vagy a Viomi például. A 360 egy külön márka azon belül az S7 a típus. Nem tudom a 360-nak mennyire van beállítva, de egy bizonyos távolságot a robotporszívók tartanak a faltól(a porszívó jobb oldalán láthatod a szenzort ami méri a faltól való távolságot) azért, hogy ne akadjon el és mert az oldalkefe túllóg a robotporszívó oldalán és azzal söpri ki a piszkokat a fal mellől. Az én robotporszívóm is úgy rajzolja meg a térképet, hogy egy kis helyet hagy az útvonal és a fal között, de ezt a jobb láthatóság miatt teszi valójában tökéletesen úgy mozog, hogy leköveti a falat. Gondolom a 360-nál is ez van, de ezt te jobban látod.

2021. jún. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!