Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen konyhai beépíthető...

Milyen konyhai beépíthető nagygépeket (mosogatógép, főzőlap, sütő, hűtő) ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Bosch gépeket nézegettem de a mosogatógépnél pl. azt írják, hogy az ajtót nem lehet résnyire nyitva hagyni.

Nektek mi vált be?


2020. febr. 12. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, nem egészen a kérdésre: nem foglalkoznék beépíthetős cuccokkal. Addig jó, amíg rendben, van, de ha cserélni kell akkor macera egy pont ugyanolyan méretűt, ugyanúgy berakhatót találni. A Bosch gépek amúgy jók, már miért ne lehetne nyitva hagyni?
2020. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szinte minden beépíthető gépnek egy standard mérete van. Nekem esztétikusabbnak tűnik, de nyilván mindenkinek más jön be.
2020. febr. 12. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi most vettünk Samsung hűtőt, már csak a tűzhely van hátra.

A hűtő nem beépíthető, de a villanytűzhelynek annak kell lennie.


Körbejártuk a témát, villanyszerelővel is konzultáltam.

Nem szabad a legolcsóbb, noname márkákat megvenni, de a legdrágább sem biztos, hogy többet tud a középkategóriásnál. Jó jelzőszám a gyártói garancia mértéke is, óriási a szórás, van 1 év és van 5 év is. Érdemes megvenni a plusz 2-3 évet is biztosításként. 16-7 ezer forint, ennyiért ki sem jönne a meghibásodott géphez a szerelő.


Amiket néztünk márkákat: Samsung, Bosh, AEG, Gorenje, Whirpool. Utóbbi viszont kiesett elég hamar, pl. a hűtőben iszonyatosan gagyi volt a műanyag fiókok anyaga, sőt, nem is illeszkedett az új hűtőben.


A tűzhely valószínűleg Gorenje lesz, 3 év a gyártói garancia. A Boshnál csak 2.


És a legfontosabb: nem szabad olyan álmot kergetni, hogy 10 évre letudva a háztartási gép. Manapság szinte kivétel nélkül 5 évre gyártanak mindent sajnos.

2020. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miele, Siemens
2020. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk az előző lakásunk konyhájában volt beépíthető Electrolux gáztűzhely és villanysütő. 6 évig laktunk ott az alatt hibának jele sem volt, tökéletesen működtek, és a kezelésük is rendkívül egyszerű, csak ajánlani tudom a márkát!

Sok évig kétszer is Zanussi hűtőt vettünk, ímmel-ámmal jó volt, de nem az igazi, nincs olyan minőségi és megbízhatósági érzete sem! :( Aztán a mosógéppel való jó tapasztalat nyomán tavaly hűtőből is Whirlpool-t vettünk, egész más, sokkal minőségibb, és legalábbis eddig kifogástalanul működik!

Mosogatógépünk még sosem volt, arról nem tudok mit mondani, a mai napig kézzel mosogatunk! :/

2020. febr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mosogatógép: Miele, AEG, Siemens, Bosch vagy Beko


Főzőlap:Samsung, Bosch, AEG, vagy Electrolux


Hűtő: LG, Samsung, vagy Beko


Sütő: Electrolux, Bosch, Beko, AEG, Samsung, Zanussi, Siemens, vagy Miele


Mikrohullámú sütő: Samsung


Kávéfőző: Siemens, Miele, vagy DeLonghi


Gáztűzhely: AEG, Zanussi, Electrolux, Beko, vagy Bosch

2020. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából tényleg a garancia a fontos. De nem igaz az sem, hogy 5 év múlva megadnák magukat a háztartási gépek. 2003-ban is ezt szajkózták nekem a szakik. Azóta csak a Bosch főzőlapom ment tönkre, pár hónapja, a sütő része most is tökéletes, a beépített Siemens hűtőm, illetve a kis Zanussi is teszi a dolgát most is, akárcsak az Electrolux mikróm, illetve mosógépem. Néha karban kell őket tartani, takarítani, óvni őket, s akkor garantáltan elmennek 10 évet. Régen amúgy a Lehel hűtőmhöz, Hajdú mosógépemhez szinte rendszeresen hívtam szerelőt, mindig volt valami bajuk.
2020. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Régi kérdés, de nekem sütő, főzőlap, mosogatógép mind Gorenje. Ár-érték arányban szerintem jó választás, fele annyi mint egy Bosch, és a Bosch sem bírja tovább. Mosógép AEG, hűtő, mikró Samsung. Barátnőmnek a mosógépe Bosch, aztán 2 hónappal a garancia lejárta után el is romlott, egy vagon pénz volt megcsináltatni, és persze nem kevés idő, de azért a lakást is szétdönthették, mert a szárítógépet is le kellett aplikálni a tetejéről… 12-15 évet elmennek a mai háztartási gépek is, teljesen felesleges agyonárazott vackokat venni. Karban kell őket tartani, akkor sokáig jók lesznek.
2023. márc. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!