Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elöltöltős LG mosógép dobja...

Elöltöltős LG mosógép dobja kicsit súrlódik, valószínűleg a melltartó acél merevítőjétől, ami kiesett ill beesett valahová alulra. Használhatom igy? Hogyan lehet házilag kiszedni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam, és van két lehetőség.

1. szerelőt hívsz, aki ki tudja venni a dobot, mölüle/alóla kiveszi, jó pénzért

2. lassan össze fog töredezni, és a szivattyú durva szűrőjéből darabonként kiszeded.

Ebből gondolhatod, hogy én az utóbbit választottam, de nekem lehet, hogy szerencsém volt. Az én gépem Privileg, és nem egy mai gyerek. Borzalmas hangja volt, mikor valahol megakadt, de aztán tört, és szép lassan kijött az összes darabja.

2010. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs,ez: OFF !

18.40! Írj jót-rosszat a privileg-ről,mire számítsak,most/2hó/ vettem ilyet.

[link]

2010. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem, elromlott a másik, a szerelő beteg volt, SOS-ben kellett. Nem tudom hány éves lehet, elöltöltős, és jobban meg vagyok vele elégedve, mint az új Whirlpool-lal, az felültöltős. Gyönyörűen mos, nem is állítottam vissza a Whirlpool-omat, azt hagyom tartaléknak. Ha most vennék újat, Privileget választanék.
2010. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi.
2010. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!