Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Candy mosógépnél első mosás?

Candy mosógépnél első mosás?

Figyelt kérdés
Elolvastam 2x a leírást, de egy szót nem ír róla.

2020. márc. 4. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A dobrögzítő csavarokat mindenképp vedd ki, állítsd be a lábait. 60 fokon, ruhák nélkül egy kis ecettel vagy mosogéptisztítóval, nem kell bele az egész flakon, elég a negyede is.
2020. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beüzemeléssel kértem. Ha körbe tudom forgatni a dobot kézzel, akkor a szerelő kivette, nem? (Nem én voltam itthon, hanem a tulajdonos.)
2020. márc. 4. 20:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Elvileg kicsavarták, viszont ilyen műanyag cuccot raktak be a helyére hátul, én azt hittem először, hogy amögött van a csavar, és eltörtem :( Vissza tudtam tenni, így is zárja, de nem teljesen hermetikusan, mint a másik oldalon.
2020. márc. 4. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig abban a hozzá adott hülyevezetőben minden szépen le van írva.

Első mosás pedig, ha nincs benne külön egy ún. tisztítóprogram, akkor az egy 90 fokos pamutprogram tök üresen. Ruha és mindenféle trutyi nélkül.


De mi lenne, ha leírnád a gép pontos nevét????

2020. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!