Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A múlthéten vettem egy fekete-...

A múlthéten vettem egy fekete-fehér ruhát, (fehér a felső fekete alsó részű) és az első mosás után a fehér teljesen beszürkült. Mit tudok csinálni? Kidobni nem akarom, mert nem volt olcsó.

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mosószódával próbáld meg kimosni.
2016. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gépben mostad?

Mi van a címkéjén?


Én is bajban vagyok az ilyen többszínű ruhákkal, pl. van egy piros pamut Adidas pólóm, a csíkok meg fehérek. Féltem, hogy rózsaszín csíkok lesznek, de sokszor volt már mosva, és fehér. Látszik, hogy minőségi.

Ha jól mostad, és mégis beszürkült, akkor hiába volt drága, mégsem jó minőség.

Vagy nem jól mostad.


Egyébként ha úgy lett használhatatlan, hogy te megfelelően jártál el, akkor vissza kell vinni az üzletbe, és visszakérni az árát.

2016. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont így jártam a télen, visszavittem a boltba, és visszacserélték (de nem ugyanolyanra, mert az ugyanúgy beszürkült volna, ezért levásároltam)Szerintem vidd vissza, becserélik.
2016. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lotti1 ***** válasza:
Mosókendő?az felfogja a kioldódó szint.
2016. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi történt végül, visszavitted?
2016. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!