Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik singer varrógép a...

Melyik singer varrógép a legjobb? legmegfelelőbb az alább írt élra?

Figyelt kérdés

Anyám 55 lesz pár nap múlva, és felvettek abba a gimibe, ahova jelentkeztem (számomra a legjobb) és ezt anyám tanításainak köszönhettem... meglepem egy varrógéppel...


Imád varrni, selyemtől farmerig kell, hogy tudjon varrni.. minimum 20 öltésminta.. nem egy kis modern műanyag jétkgépet akarok neki venni, hanem egy viszonylag olcsó, de komoly gépet!


Mindenképpen singer kell, hogy legyen, ami nem singer, az nem varrógép :D


maximum 130ezret költenék rá...


Melyik típus a legjobb ár/érték arányban?


2020. márc. 13. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeknek a feltételeknek egyetlen háztartási gép sem felel. Ipari gépet kell venned. A Singer különben sem olyan jó márka, mint valaha volt. Csak a neve van meg, a minősége nem jobb a többinél.
2020. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaa értem.. én abban a hitben voltam, hogy egy singer varrógép a háboróban még harc közben is üzemelt a sár alatt, akkor most is biztos a legjobb...
2020. márc. 13. 17:17
 3/3 anonim válasza:
Szia. Vegul mit vettel? Bevalt? En is szeretnek venni.
2021. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!