Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Euronicsban vagy Media Marktba...

Euronicsban vagy Media Marktban vásárolt kávéfőzőt vissza lehet vinni, ha mégsem jó?

Figyelt kérdés
Ajándékba lenne, de benne van hogy nem tetszik az illetőnek. Ilyen esetben, ha mondjuk ki volt próbálva és nem megfelelő, van rá esély hogy visszaveszik?

2020. márc. 16. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

3 munkanapon belül igen. Legalábbis nekem a media marktban hasonló szituban ezt mondták.

Viszont kérdezz rá vásàrlás elött az ügyfélszolgálaton, a mostani vírusos helyzetben biztonsági okokból lehetnek más szabályok.

2020. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
14 munkanapon beül , lehet penzt vissza kicserélni levasarolni .
2020. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha online rendelted, 14 napon belül visszaküldheted. Amúgy nem. A 3 napos szabály a hibás termékekre vonatkozik, 3 napon belül ha a termék rossz, azonnal kérhetsz cserét vagy pénzt vissza. 3 napon túl elsősorban javítást kérhetsz, ha az nem lehetséges vagy nem éri meg, akkor cserét, ha az se lehetséges akkor pénz vissza.
2020. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valóban, a 3 napos kicserélés törvényileg csupán a hibás termékekre vonatkozik, de sokszor tesznek kivételt. Igen, kérdezz rá vásárlás előtt.

Nem akarok általánosítani, de nekem volt olyanom, hogy egy hét múlva visszavittem valamit hogy kicserélném.

A procedura az volt, hogy előbb visszaszámlázták, aztán a pénztárban megkaptam az árát.

És szabadon rendelkezhettem vele, vagy levásárolom, vagy nem.

Nem biztos hogy mindig és mindennel így történik, ezért csak akkor bízz ebben, ha legalább ketten is megerősítik. Előfordulhat hogy ha csak egyet kérdezel, az éppen rosszul tudja. :)

2020. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
51%
#3-sal èrtek egyet. Hivatalosan így működik, szóval én online rendelném, az a biztos. Régebben, úgy 15 éve akartam egy autós cd-t venni az edigitalban, és megkérdeztem az eladót, ha mégsem felel meg, mondjuk a hangzása, akkor visszahozhatom 3 napon belül kicserélik vagy visszakapom a pénzt. ? Az eladó kiröhögött meg a többiek is, hogy ilyen nincs. Szóval menj biztosra, rendelj online és lesz 14 nap eldönteni, hogy kell vagy nem a termék.
2020. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az online rendelt MM-es cucc bármelyik áruházukba visszavihető?
2020. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában igen. De csak az országon belül.
2020. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!