Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik kapszulás kávéfőzőt...

Melyik kapszulás kávéfőzőt vegyem meg?

Figyelt kérdés

ezt

[link]


vagy pedig ezt?

[link]



2020. márc. 30. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanazt tudja mind a kettő, csak más a design.

Szóval azt vedd, ami jobban tetszik!

2020. márc. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő ugyanazt tudja, csak az elsőnek nagyobb a víztartálya.

Nekem az első van. Ha egy kicsit "komolyabbat" szeretnél ezek közül, akkor olyat vegyél, ami automata, vagyis be tudod állítani, hogy melyik kapszulához mennyi víz kell és magától kikapcsol. Ezeket neked kell kikapcsolnod, mert addig folyik, amíg vissza nem húzod a kis pöcköt.

2020. márc. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez pl. automata, nem sokkal drágább, mint az általad kinézettek.

[link]

Nekem volt egyébként a másik fajta is, amit linkeltél, tette a dolgát az is. Azért vettem másodszorra is a legegyszerűbbet, mert ha ez is tönkremegy egy darálós kávéfőzőt szeretnék majd.

2020. márc. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semelyiket.
2020. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek nagyobb a víztartálya, más érdemleges különbség nincs köztük, esetleg még a design, ami ízlés dolga!
2020. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az olcsóbbat venném. Ezeket direkt arra gyártják, hogy ideig-óráig működjenek, aztán eldobd és vegyél helyette egy másikat.
2020. ápr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!