Gofrisütő, de milyen?

Figyelt kérdés
Most van egy gourmet 1000W-os. Ahhoz,hogy igazán ropogós legyen kívül,hány wattos sütő kellene? Mert ettől függ nem? Köszi ha írtok.
2020. ápr. 15. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán ha nagyobb watt számut veszel , de ez se biztos hogy azért van.

Nekem van egy gofrisütőm és én se voltam megelégedve vele, gyengén sütött és lassan , alig alig pirult benne meg a gofri.

Ez olyan aminek a tetején van egy állító tekerentyű, de hiába vettem maxra akkor se, csak ha lejjebb vettem na akkor meg sose sütötte meg.

Én egyszer neki fogtam és szét szedtem mondom megnézem mi a jó istenért nem akarja ez az igazságot.

De mivel ránézésre semmi hibát nem találtam össze raktam.

Igenám de amikor a tetejét vissza nyomtam, elhajlott ez az állitójának az egész felfogatása.

Úgy hogy szinte csak langyos volt utána.

Na akkor gondltam egyet és megint szét szedtem és addig hajligattam azt a kapcsolót amig jó nem lett.

Annyira jól sikerült hogy most már nem kellett kettesnél feljebb venni mert égetett. Nem hogy ötösre .

Tehát ezt gyárilag rosszul szerelték össze.

A hőfokot nem tudom megmérni de addig mintha 150 foknál ki kapcsolt volna a hőkapcsolója, most akár 300 fokig is tudott menni. Persze ez a hőfok ez olyan hasonlitás csak.

2020. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!