Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosógépet válasszam...

Melyik mosógépet válasszam szerintetek? Részletek alább.

Figyelt kérdés

A 3 "versenyző":

[link]

[link]

[link]

Örülnék, ha hozzáértők írnának, vagy akinek van némi tapasztalata. Whirlpool-ról lebeszéltek. Miele / AEG Lavamat / Elektra Bregenz típusokat javasolták leginkább, meg egy kicsit még az Electrolux és Zanussi típusokat. Whirlpool, Indesit felejtős (sokak szerint, ahogy hallottam). Vagy ha más jó ajánlatotok van, annak is örülnék.

Ja, és a futár árában benne van az emeletre szállítás is, vagy az szintenként még plusz x összeg szokott lenni?


2010. júl. 27. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Electrolux és Daewoo ill. Gorenje. Nekem ezek mennek 20 éve (a Daewoo csak 5 de még semmi baja nem volt, az Indesitem 2 évig húzta)
2010. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kettő mosógépem van, egyik 5 éves a másik 1 éves. Mindkettő Elektrolux és kifogástalanul működnek.

Ha legközelebb vennék, újra ezt a márkát választanám.

2010. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!