Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtőszekrényemet lecserélném....

Hűtőszekrényemet lecserélném. Ugyan működik, jól is néz ki de vennék egy nagyobbat. HOVÁ tegyem? Azaz hová szokták tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
(ha valaki szeretné, pár nap múlva elviheti Allee közelében)

2020. ápr. 26. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan elektronikai áruházak pl. azt hiszem a media markt is, akik kihozzák az újat és el is viszik a régit, ha szeretnéd.
2020. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem adod el? Ha olcsón adod, gyorsan el fog menni. Vagy tényleg annak nézz utána, amit az egyes írt.
2020. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jófogás, ingyen elvihető címmel adhatsz fel hirdetést.

Amint megjelenik, számíthatsz arra, hogy csörög a telefon.

Fognak hívni hogy "mege van még", vagy "más fémhulladék is van kiskezitcsókolom", esetleg "főnök, ötezeré' elszállítjuk, tudja, koronavírus van, nem lehet kimenni csak úgy".

Mindenesetre nálam bevált, még soha nem kellett semmit elvinnem a háztól. A hirdetésre meglepően sokan jelentkeznek. Legutóbb egy rossz kávéfőzőt raktam fel, legalább huszan hívtak miatta.

Volt vagy 3 éve nyáron, én is hűtőt cseréltem.

A hirdetésre válaszolók közt volt egy, ami felkeltette a figyelmem. Egy nő írt, hogy nincs pénzük hűtőt venni, nagy a család és kevés az az egy ami van.

Válaszoltam, hogy ugyan külsőre viseletes, de kiválóan működik. Kiderült hogy a közelben laknak.

Betoltam a kocsi hátuljába, pár utcával odébb már várták. Tényleg egy magyar család volt, és nagyon örültek a hűtőnek.

Szóval érdemes lehet hirdetni. Akár jelképes összegért is, ha nem szeretnéd hogy nagy tumultus legyen érte.

Mert az ellenkezőjével is találkoztam már, amikor az ingyen cuccért jelentkező levitte az épület elé, ott szétszedte, a maradékot otthagyta szétszórva.

2020. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így van.

A szállítás megrendelésekor kérheted a régi elvitelét.

Plusz költséget jelenthet.

FIGYELEM!

A Mostani veszélyhelyzetben a legtöbb szállító csak a kapuig,vagy ajtóig viszi a terméket!

NEM mennek be a lakásba!

Ezt mindenképpen érdeklődd meg!

2020. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a figyelmeztetés is!


Még 1 kérdés... ugye az A+a leggazdaságosabb? Tehát a B már kevésbé és így tovább.

Olyat vennék ami keveset fogyaszt.

2020. ápr. 26. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Facebook-on van olyan csoport,hogy "ingyen elvihető bútorok és háztartási cikkek".

Tedd fel,biztos van olyan,aki rászorul.

2020. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A leggazdaságosabb a három pluszos, (A+++) ,De a legtöbb egy pluszos, Idesitben láttam kettest, de ha nagyobbat veszel, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy kevesebbet is fog fogyasztani mint a mostani. Meg én no frostos-t javaslok. Nekem van egy kis spájzam,nálam ott a hűtő.
2020. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!