Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indukciós főzőlap nem érzékeli...

Indukciós főzőlap nem érzékeli a kicsi edényeket. Ha vennék olyan alátétet, ami a nem indukciós edényekhez való átalakító, azzal jó lenne?

Figyelt kérdés
Eddig nem túnt fel, mert nem vettem ennyire kicsi edényt, most vettem egy 16 centis kis szószoknak valót, és ezt nem érzékeli, pedig ugyanebből a fajtából van több edényem is, amik nagyobbak, azokat érzékeli normálisan. Tutira indukcióshoz való amúgy, eddig egy edénnyel sem jártam így.
2020. ápr. 22. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
ha az átalakítót érzékeli akkor melegítené és az átalakító melegítené a kis edényt.
2020. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, ilyenről még nem hallottam. Az én indukciós fozolapomom minden zóna érzékel minden méretet. Esélyes, higy Az edényed a probléma. Egy azon markán belül is lehet ám hogy amit használnál az épp nem indukcióshoz való. Próbáld ki, hogy mágnesezhető e
2020. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem csak egy márka, hanem egy sorozat is, vagy hogy mondjam, egy szett. Mágnesezhető, és biztosan indukcióshoz is jó.

Egy serpenyővel is jártam így most jut eszembe, de az egy olcsó vacak, 3 darabos szett, 3 méret, abból sem érzékeli a legkisebbet (a 2 nagyobbat viszont igen), és azt hittem, hogy azért, mert az csak pöttyökben mágneses az allján, és az kevés neki, ez viszont teli alljú, és ezt sem érzékeli.

Whirlpool 6. érzékes főzőlap amúgy, összekapcsolható zónákkal, tehát nem egy noname vacak.

2020. ápr. 22. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik zóna se érzékeli?
2020. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2020. ápr. 22. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:
De érdekes...
2020. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!