Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik ilyen gáztűzhely?...

Létezik ilyen gáztűzhely? Felül gázzal főzöl, a sütője pedig elektromosan működik?

Figyelt kérdés

Most költöztem egy abérletbe és eddig csak gázzal működő sütöm volt. Barátnőméknek meg teljesen árammal megy a főző rész is. Viszont ez. Be van dugva a konnektorba a sütő része azt mondta a tulaj feltekerem a megfelelő hőfokra és már teszi is a dolgát. Ilyen létezik?

Falusi vagyok bocsánat.

18/l



2020. ápr. 28. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Persze! Kombinált tűzhely a neve.

[link]

2020. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi. És tényleg csak beteszem a süteményt, feltekerem a hőfokra és végzi is a dolgát?

Elnézést de megszoktam hogy a gázosnál még babrálni kell vele. Ez meg egyszerűnek tűnik

2020. ápr. 28. 17:15
 3/10 anonim válasza:

Igen ,nekem is ilyen van :)nekem még óra is van rajta,és szépen csörög ha lejárt a beállított sütési idő.

Sokkal szebben süt ,mint a gázos.

Legalábbis az enyém.

2020. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb kombin még sütési módot is tudsz választani, csak alul, csak felül, alul-felül (ez a legjobb szvsz), vagy légkeveréses. Sokkal jobb, mint a gázsütő. :)
2020. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém mondjuk különálló, de tényleg szebben süt az elektromos süteményeket, kelt tlsztákat mint egy sima gázos, ahol csak alulról jön a meleg. Légkeverést meg ajánlott is használni, mert akkor jobban, és gyorsabban melegszik, csak ha olyant sütsz ami kiszáradhat, pl csirke, azt az elején érdemes letakarva sütni.
2020. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Arra figyelni kell, hogy az elektromos sütő sokat fogyaszt, ezért külön áramkörre szokás kötni vagy ha nem megoldható, akkor mellette nem lehet vizet forralni vagy mikrózni, mert le fogja csapni a villanyt. Ha a falakban még alu vezetékek futnak, akkor esélyes az is, hogy túlhevül és elpárolog a vezeték.
2020. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik, és ez az ultimate létező legjobb kombó. Elektromos főzőlappal észveszejtően lassú a főzés (lassan melegszik fel, aztán cseszik kihűlni. A gáz komolyan mondom, még biztonságosabb is! 😃 ). Tehát értelemszerűen a gázos a kényelmesebb.


Elektromos sütő pedig nyilván szintén lassan melegszik, de utána nagyon jól tartja a beállított hőmérsékletet, a légkeverés is isteni adottság. Hihetetlenül kényelmes megbízható egy gázos sütőhöz képest. Még életemben nem égettem le benne semmit.


Szóval természetesen, tonnaszámra létezik ilyen kombináció is, és szerintem ez a legjobb. Ajánlom, amennyire csak lehet. Legszívesebben én is kib🤭sznám a mi elektromos főzőlapunkat, de albérlet 😃 és nincs gáz se 😃 meg pénzem se 💸

2020. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jah. nekünk is ilyen van, tök szupi!!
2020. ápr. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen. Bemész az MM-be és megcsodálod.
2020. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ha falusi liba vagy, ha nem, nem az számít :P


Viszont az inox-ot messziről kerüld, ha jót akarsz magadnak. Önkiszúrás.

2020. ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!