Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » LG QuadWash konyhai mosogatógé...

LG QuadWash konyhai mosogatógépekről van valakinek tapasztalata? Vagy úgy általában az LG mosogatógépeiről?

Figyelt kérdés
Tervezek vásárolni egy LG QuadWash mosogatógépet, de nem tudom milyen az LG ezen a téren. A mosógépeikkel meg vagyok elégedve tökéletesen, de mosogatógép téren nem tudom milyen az LG
2020. máj. 5. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én vennék ha nem lenne olyan irtozatosan drága .

De igy semmi értelme.

2020. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem eszméletlenül túlárazott. Mosógép és mosógép között rengeteg különbség van, de a mosogatógépeknél mind ugyanaz, mármint a technika. Nyilván a alkatrészek mások, de mindegyik forró vízben lötyböli az edényeket majd megszárítja.
2020. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően az összes mosogatógép ugyanazon az elven működik, tehát a mosogatási minőségben nagy különbség nem lesz egy olcsó meg egy nagyon drága közt. Nekem pl 11 évig volt egy Beko-m, elektronikusan semmi gond nem volt vele, egyszer eldugult a vízkőtől, meg a szivattyújának szimeringje adta fel, ami persze nem cserélhető. Valószínűleg az LG azért jobb lesz nála, lényeg, hogy meg kell venni a normálisabb mosogatószereket, és öblítőt bele.
2020. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!