Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen gyakran kell egy...

Milyen gyakran kell egy mélyhűtőt leengedni? Vagy honnan tudom, hogy egyáltalán kell-e?

Figyelt kérdés
Nincs még túl vastag jégréteg bent, mert nem a legmagasabb hűtő fokozaton van, úgy kb. középen, de kb. 1,5 éve engedtem le utoljára azt hiszem. Nem úgy néz ki , mintha kellene, de azért gondolom bizonyos időközönként nem árt. Mikor utoljára csináltam, akkor azért nagyon vastag jégréteg volt bent, láthato volt, hogy esedekes. Most nem. Attol csináljam?
2010. júl. 28. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:

A jegesedés mértéke nem hőmérséklet, hanem inkább ajtónyitás és páratartalom függvénye.

Leolvasztani akkor kell ha sok jég van benne ezáltal a hűtő hatásfoka leromlik. Ha nincs jegesedés hagyd akkor.

2010. júl. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!