Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz leengedni valakinek a...

Nehéz leengedni valakinek a kerekét viccből?

Figyelt kérdés

Szerintem engem megszivatak, mert le volt kicsit engedve az egyik kerékből a levegő.


Azt hittem ereszt valahol a szelep, vagy ilyesmi.


Felfújtam, és azóta SE engedett le 1 picit se.

Ez volt 2 hete.


Valaki viccből le engedett volna belőle?

Mennyire nehéz azt megcsinálni? Simán leengedik poénból?


2011. aug. 14. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
általában nem poénból szokás leengedni a kereket. nem lehet, hogy valakinek a garázsa elé/kapujába álltál, mikor "elszökött" a levegő? egyébkét nem túl bonyolult dolog.
2011. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Marhabonyolult benyomni a szelepet úgy,hogy eresszen.

Legalább 3 ember kell hozzá,úgyhogy nem hinném hogy bárki szórakozott volna...

2011. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában gyerekek csinálnak ilyet heccből, aféle vagányságból. Vagy valamelyik lükébb ismerősöd akart megviccelni ezzel. Nem nehéz egyébként. Le kell venni a szelepsapkát és megnyomni a szeleptűt. 10 éves forma körüliként én is szórakoztam ilyesmikkel a haverokkal, de aztán kinőttem. :D
2011. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én bicilire értettem. Neked a kocsid kerekét engedték le? Az már más tészta.
2011. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Áááh, dehogy! Senkinek a garázsa nem volt a közelben, és egyedül álltam egy parkolóba, vagy 7 autó elfért még m,elettem, és ott is üres volt a hely, úgyhogy nem hiszem, hogy valakinek a helyére álltam volna.
2011. aug. 14. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
pedig van elég paraszt, főleg a nagy budapesten, aki azt hiszi, hogy neki van saját helye az ingyenes parkolóban...
2011. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, viszont ha ilyet meglátnék, hogy a kocsim kerekét engedik le, a minimum, hogy a kezét eltöröm.
2011. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!