Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megérné drága porszívót venni?

Megérné drága porszívót venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy álló porszívót venni, de nem igazán tudom, hogy milyet válasszak. Arra gondoltam, hogy álló legyen, akksis, es ne engedjen port vissza s levegőbe, esetleg leveheto kézi porszívó része is legyen. Nyilván jó lenne a minél jobb szívóerő. Alapvetően 40 ezer forint körül szántam rá, de ahogy nézelődtem láttam hogy rengeteg porszívó van 100 eter felett, amikről áradoznak. Valóban annyival jobbak lennének, megéri beruhazni ra? Vagy esetleg olcsóbb kategoriaban tudtok ajanlani kifejezetten jót?

2020. máj. 20. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

A 40 ezer forint körüli gépek minimálisan szívnak, inkább csak sepregetnek. Állóban ami szív is az a Dyson vagy a felsőkategóriás gépek.

40 ezer forintért már nagyon komoly porzsáknélküli gépet kapnál.

Nekem van egy Bosch állóporszívóm, leginkább akkor használom ha gyorsan fel akarom szedni a morzsát vagy a sárdarabokat, porszívózásra alkalmatlan.

2020. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"álló legyen

akksis

ne engedjen port vissza s levegőbe

leveheto kézi porszívó része is legyen

minél jobb szívóerő


40 ezer forint körül szántam rá"


látod az egyenletben a hibát?

2020. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hú akkor látom nem jó ez az raszant osszegem :D Esetleg első amirol irtal, hogy komoly porzsaknelkulit lehetne venni ekorul, abból tudsz linkelni, vagy ajanlani, hogy milyet? Teljesen tudatlan vagyok porszivok terén.
2020. máj. 20. 23:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Végig, mindenhol lamináltad és padlólapod van, vagy frankó atkagyáros padlószőnyeg?
2020. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pontos típust nem tudok fejből, illetve azt már lehet nem is gyártják, vagy ha igen akkor újítottak benne valamit és más a szériaszáma. De egy Samsung porzsáknélkülim van. Annyit szoktam, hogy nem csak a tartályt ürítem ki, hanem az alatta lévő szivacsból (szűrő) is kirázom a port. A hátsó szűrűt meg kb évente egyszer kompresszorral kifújatom.

Három éve nyúzzuk, szinte napi használatban (benti kutya miatt), de a mai napig úgy szív mintha új lenne.

2020. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak padló és kő van mindenhol, semmi szőnyeg.
2020. máj. 21. 15:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Sejtettem. hagyd a fenébe, semmi szükséged nem lesz rá. Vegyél egy Hfelmosómop-ot több fejjel és egyszerűen feltörlöd vele a padlót 5 perc alatt.
2020. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy felmoss porszívózás nélkül. Ez olyan mintha tusfürdő nélkül fürödnél...
2020. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lövésed sincs akkor mi a felmosómop lényege. NEM 1 hektó vízzel kell felönteni, csak a nedves!!! ronggyal feltörölni azt amit még a porszvó sem szedne fel. Ha minden nap 1x 5-10 percet rászán, sose lesz porszívózandónyi disznóólja sehol, viszont pöpec pormentes lakása igen.
2020. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van és mondhatni tökéletes.

[link]

2020. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!