Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép vásárlás előtt állok,...

Mosógép vásárlás előtt állok, de akkora a kínálat, hogy nem tudok dönteni. Tapasztalatokat megosztanátok velem?

Figyelt kérdés
Ami fontos szempont, hogy elég sok kényes holmink van, a kímélőprogram fontos lenne, illetve egy rövidebb ( a 15 perces és a 2,5 órás közötti) is nagyon jó lenne.

2020. máj. 26. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez így elég nehéz. Először is milyen árkategóriára gondoltál? Én ha tehetném Miele mosógépet és szárítógépet vennék. Van velük tapasztalatom de sajnos nem futja rá.
2020. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Max 180-190 ezer forint a kerest. Beko, Candy, Whirlpool semmiképpen sem, ezekről csak negatív tapasztalatok vannak.
2020. máj. 26. 21:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Electrolux, Samsung

Az új gépeken általában van 15-20 perces program. Kímélő a 10-15 éveseken is.

2020. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elektroluxot vettünk az előző AEG helyett. Ez utóbbi tizenöt évig mosott minden nap.

Az új gépnél más szempontok szerint döntöttünk..


Ez 130e forint volt, egy budaörsi áruházban vettük. Baromi jól látható a világító kijelző, 15 perces mosás is van rajta, 1200-as centrifuga, de ettől lehet lejjebb is..az alap, 1000 fordulat. Elmés a mosószer adagolója, de ebben már tablettával mosunk(mint a mosogatógépben)

A lényeg, hogy nagyon halk, A+++-os, és pofonegyszerű a kezelése.


Ja, és kiválóan végzi a dolgát.


Volt ott még sokféle gép, de csak ez volt magyar feliratos, és azonnal elvihető.

2020. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

LG mosógép. Nem tudom a típusát de nemrég cseréltem mert a régi 19 évesen elhalálozott. (Több gyerek van átlagosan 3.3 mosás van naponta a statisztika szerint)


Mivel ilyen terhelés mellett ennyit bírt így újra LG lett lehet a netről is programokat letölteni.

F4WN609S1


Már ahogy néztem drágább de 145ert vettem 2 hónapja.

Hogy milyen lesz nem tudom de most jó. :)

2020. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
LG én is tudom ajánlani akár olcsóbb kategóriában is. Mamámnak lassan 15 éve elöltöltős keskeny LG-je van és tökéletesen működik.
2020. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az LG-t megnézem :)
2020. máj. 26. 22:36
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Fizesd ki a grafikust!
2020. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Electrolux
2020. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A család két háztartása egyszerre vett egy Samsung és egy Electrolux mosógépet, 2012-ben.


A Samsung hetente 1-2 alkalommal van használva, az Electrolux heti 5-6 mosás.


Az Electrolux még nem látott szerelőt, a Samsung már volt csapágyas, újra kellett tekercselni, minden évben van valami baja....


Munkásszállón BEKO gép volt. Nem volt olyan nap, hogy ne mosson vele valaki, de gyakran ment szinte megállás nélkül egész nap. Három év alatt egyszer sem volt vele gond.


LG-t elvből kerülöm (régen ami LG-cuccom volt, két hónapnál tovább egy se bírta).



Én az Electroluxot javaslom, ha márkánál akarsz maradni

2020. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!