Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tetőtérbe milyen klímát...

Bodjo kérdése:

Tetőtérbe milyen klímát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szakember tudja megmondani. A helyszíni felmérés általában ingyenes. Utána ha megegyeztek, ők megveszik a klímát és felszerelik, nem kell neked foglalkoznod vele. De arra készülj, hogy már lehet csak július közepén fognak tudni jönni, mert nyáron túlterheltek. Télen érdemes klímát venni, mi is december elején szereltettük be, másnap itt voltak.
2020. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyet, amit nem tetőterbe is. Mi tetőteri lakásban lakunk, 16 éve Midea klimank van. Szerintem nem az számít, milyen márka, típus, hanem amit a szakemberek kiszamolnak, hogy hány legkobmetert kell lehutsenek.
2020. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk öt éve Sinclair klíma van mindhárom szobában. És beválik. Remekül hűt és fűt is. De erről tényleg szakembert kell megkérdezni, mert ő fogja tudni, mennyit bír a villanyórátok.
2020. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, közben próbáltam törölni a kérdést, mivel láttam, hogy páran már feltették itt ugyanezt.. :) elsősorban arra lettem volna kíváncsi, hogy mobil vagy split klímát érdemesebb, de általában a splitet javasolják.. Köszi mindenki mégegyszer!!
2020. jún. 13. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!