Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosogepet ajanlanatok?...

Milyen mosogepet ajanlanatok? Max.100 ezer ft lenne rá. Felultoltos legyen. Nektek milyen van? Mennyire vagytok megelegedve vele?

Figyelt kérdés
A most elromlott gepem 11 eves whirlpool volt. Nagyon szerettem .

2015. aug. 9. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
whirlpoolt vettem pár hónapja én is.előtte is az volt.
2015. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 JulesM111 ***** válasza:

Nekem van egy AEG és egy Whirlpool "tartaléknak".

Mosunk sokat, nem állhat le egy napra sem ;)

Whirlpool a rosszabb, mert zajosabban centrizik, a vízbeömlő és az üst közötti gumitömítést rémálom tisztán tartani, a mosószeradagólójának tisztítása is időigényes, ajtó zsanérjainál képes a víz befolyni, gyakran kell ezt is tisztítani, hogy ne rozsdásodjon. Az új Whirlpooloknál a mosószeradagoló már jobb. Amit itt hátránynak írtam, AEG-nél nincs.

Mosásképesség mindkét gépnél jó, centrifugázás hatékonysága Whirlpoolnál picit jobb.

AEG alkatrészellátás hivatalos Elektrolux csatornája nagyon jó. Egyszer kellett Aeg-hez szíjtárcsa, minden netes alkatrészdealernél 15k, Elektroluxnál 7k. Whirlpool alkatrészek pedig kedvező áron a bontókban fellelhetőek.


Ha műszakilag antitálentum vagy, javaslom a kiterjesztett garit hozzávenni, mert jól jöhet ;)

2015. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Tökmindegy milyet veszel, mert 3 év múlva úgyis meghal.
2015. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A whirpool és az indesit nagyon rossz. Akkor is ha sokáig bírja de a cetrifuga visít van vagy 130 decibel. Meg eléggé érdekesek. Electroluxot ajánlok! :)
2015. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!