Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A sokféle kapszulás kávéfőzők...

A sokféle kapszulás kávéfőzők közül melyiket érdemes venni?

Figyelt kérdés
nespresso, Nescafé Dolce Gusto, tchibo, bosch, philips, DeLonghi, krups

2020. jún. 23. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Mindegyik más. Szerintem a legjobb a nespresso de ez árban is meglátszik, a tchibo is finom. Nekem Dolce Gusto van, ez tökéletes annak aki olcsó gépet akar és a kapszula is olcsó és sokkal nagyobb a választék mint a tchibonál, érdemes megvárni az akciót, amikor 4dobozt adnak 4200ért, 2-3 havonta mindig le van akciózva. Többi márkát még nem próbáltam, így arról nem tudok véleményt írni.
2020. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Egyiket sem.
2020. jún. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nespresso. Nekem sokkal minőségibbnek tűnik a Dolce Gustonál, illetve a kávè választékuk és sokkal több.
2020. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én egy Krups gyártású Nespresso gépet használok Dallmayr kapszulákkal, anyukámnak Tchiboja van. Mindkettőt szeretem.
2020. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem sem éri meg egyiket sem. Merénylet a föld ellen!
2020. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lx simrol válasza:
32%
Mindenkinek más az ízlése
2020. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Olyat vegyél, amibe tudsz tenni utántölthetö kapazulát. Egy idő után megunod, hogy ötszörös áron igyál kávét a saját otthonodban. A legnagyobb csalódás meg akkor ért, amikor egy kiürült kapszulát felbontottunk és tök üres volt. Mert instant kávé volt benne. Úgy kell figyelni a dobozokon a bolhányi betűket, hogy kiderüljön, rendes kávé van-e benne egyáltalán.
2020. jún. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
7# én a dolce gusto kapszulákból többet felbontottam már, és nem instant kávé volt benne. Egy átlátszó nejlonban ott volt a tömény zacc
2020. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
#8 Nem is mindre értettem, azért írtam, hogy figyelni kell a dobozon a feliratot. Amúgy a habos-tejes-flancos káveknál fordult ez elő. De hogy nagyon sokra jön ki egy csésze kávé, azt tartom.
2020. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Igazából attól függ. Ha akcióban veszem akkor egy doboz 1050ft, 16db kapszula van benne és akkor 1 csésze kávé ára 65Ft, ami az automatás árakhoz képest olcsó. De az is igaz hogy fél kg kávét feleannyiból megveszek.
2020. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!